Warunki reklamacji i zwrotów

Gwarancja zwrotu projektu domu do 7 dni!

Jeśli z przyczyn losowych nie wykorzystasz zakupionego gotowego projektu, możesz go zwrócić.

Warunki zwrotu projektu:

  1. Każdy zakupiony i niezniszczony produkt (projekt domu bez adaptacji) można zwrócić do 7 dni od daty zakupu.
  2. W przypadku zwrotu zakupionego projektu prosimy zwrócić kompletny projekt zawierający wszystkie elementy oryginalnej przesyłki. Dodatkowo informujemy, iż odsyłany projekt podlega ochronie na podstawie Ustawy “O prawie Autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 80 poz. 904; z 2001 r. Nr 128 poz. 1402; z 2002 r. Nr 126 poz. 1068 oraz z 2002 r. Nr 197 poz. 1662)”. W związku z powyższym dokumentacja techniczna gotowego projektu, nie może zostać skopiowania, a rozwiązania architektoniczne zawarte w dokumentacji nie mogą zostać wykorzystane w celu wykonania projektu budowlanego przez innego projektanta.
  3. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
  4. Zwrotu pieniędzy dokonamy przy użyciu przelewu bankowego na to samo konto, jakie zostało użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie zaproponowane przez Sprzedającego. Zwracamy płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany produkt.
  5. Prosimy odesłać lub przekazać nam zwracany produkt niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 10 dni roboczych od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy.
  6. Zwracając produkt ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Produkt musi być odesłany na Twój koszt.
  7. Wszystkie przesłane upominki należy potraktować jako prezent.

Dla ułatwienia całej procedury można skorzystać z formularza lub zwrotu i odesłać go wraz z przesyłką na adres:

Architekt Maja Wrońska
ul. Waryńskiego 6
96-300 Żyrardów
z dopiskiem: gotoweprojektybudowlane.pl – ZWROT PRODUKTU

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: biuro@gotoweprojektybudowlane.pl